Tvoje soukromí

Na tvém soukromí mi fakt dost záleží. Prostě ho respektuju a žádné informace o tobě neukládám ani na téhle stránce, ani na jiných webech, které provozuju.

Technicky to vlastně ani dost dobře nejde, protože všechny moje weby jsou staticky generované. To znamená, že nemám údaje o tobě jak ukládat.

Kdybych po tobě čistě náhodou někdy chtěl nějaké osobní informace, tak jenom proto, že je opravdu potřebuju, abych ti mohl poskytnout nějakou službu.

Vždycky bych ti ale dal předem vědět, co o tobě shromažďuju a jak to použiju, a nechal bych si to od tebe schválit.

Informace bych o tobě v takovém případě uchovával jenom na nezbytně dlouhou dobu a jenom kvůli tomu, že jsi po mně chtěl něco, co bez informací o tobě nedokážu poskytnout. Takové informace bych chránil proti ztrátě a krádeži pomocí dostupných technických nástrojů.

Nikdy bych tvoje osobní informace nikomu neposkytoval, ani veřejně, ani privátně nějakým třetím osobám, s výjimkou situací, kdy by to vyžadoval zákon.

Tenhle web může odkazovat na externí webové stránky, které neprovozuju. Uvědom si prosím, že nemám žádnou kontrolu nad obsahem a provozováním odkazovaných stránek a proto ani nemůžu nést odpovědnost za jejich pravidla ochrany soukromí.

To znamená, že tyhle externí weby o tobě můžou uchovávat data a můžou je i poskytovat dál. S tím nemůžu nic udělat a chci, abys o tom věděl.

Kdykoliv můžeš odmítnout mojí žádost o poskytnutí tvých osobních informací, ale musíš si uvědomit, že pak nebudu schopen ti poskytnout některé služby, který můžeš chtít.

Třeba bez tvého emailu ti těžko můžu něco poslat na tvůj email. Doufám, že to dává smysl.

Pokud budeš dál používat tyhle stránky, tak to budu považovat za akceptování mých praktik co se týká tvého soukromí a osobních informací.

Pokud máš nějaké dotazy ohledně toho, jak pracuju s uživatelskými informacemi a osobními daty, tak mi klidně napiš.

Tyhle pravidla platí od 1. dubna 2021.